Fotoketting

Fotoketting 2020-2021

De fotokettingen voor seizoen 2020-2021 zijn weer gestart. Beide kettingen zullen worden getoond op de Algemene Ledenvergadering van 29 juni 2021. Maak bij de foto die je ontvangt een opvolger in de serie. Laat je inspireren naar eigen inzicht en licht beknopt toe waarom je deze foto maakte en bij de vorige vindt passen. Dit seizoen zullen André en Leo de startfoto’s verzorgen.

Fotoketting 1

Nr.NaamMailadres*1Datum*2
1Andre Sprongsprongandre@gmail.com start
2Johan de Vosjdvfoto@outlook.com 18 oktober
3Ronald  van Eeniger.vaneenige@gmail.com 1 november
4Inge Duijsensinge@datec.nl 15 november
5George Gaiserg.gaiser@gmail.com 29 november
6Hans Jonkerhans.jonker60@gmail.com 13 december
7Corry Grootendorstcorry.grootendorst@gmail.com10 januari
8Lydia van der Helmlydiavanderhelm@ziggo.nl 24 januari
9Hans Mulderjrh.mulder@hccnet.nl 7 februari
10Marco Hensingfamhensing@casema.nl 7 maart
11Ronald Dubbeldamroenarr@gmail.com21 maart
12Bart Dohe diafragma@dohe.nl4 april
13Astrid Jansonamjanson@msn.com18 april
14Yolanda Mellegersmellegers@hotmail.com2 mei
15Johanneke Kriekjohannekekriek@hotmail.com16 mei

Fotoketting 2

Nr.NaamMailadres*1Datum*2
1Leo vd Natcadius54@hotmail.com start
2Ger ter Horst gterhorst@icloud.com18 oktober
3Jan Klijnstraklijnstraj@gmail.com 1 november
4Inge vd Meer ingeuh@gmail.com15 november
Theo van Houdttheovanhoudt@gmail.com29 november
Iris Harmiris_harm@hotmail.com10 januari
7Jan Schoutenschoutenrw@ziggo.nl 24 januari
8Ruud de Vreugdrdvreugd@hunter58.nl 7 februari
9Jan Noordermeerjan@jnoordermeer.demon.nl 7 maart
10Roy Goderiergoderie@dds.nl21 maart
11Saskia vd Meersaskiavandermeer@casema.nl 4 april
12Mary Thomsmary.thoms@hotmail.com18 april
13Andrei Chiticchitic.andrei@gmail.com2 mei
14Carla van Zomerencarlavanzomeren@telfort.nl16 mei

*1 Het vermelde mailadres is het adres waar ik (Roy) de vorige foto van de ketting heen stuur. Laat het even weten als het adres niet klopt ajb. De foto ontvang je vanaf het adres rgoderie@dds.nl en dat is ook het adres waar je jouw inzending naar toe kunt mailen. Stuur een korte motivatie mee ajb, een beknopte uitleg waarom je de foto maakte; wat in de foto die je ontving heeft je geïnspireerd tot het maken van de foto die je inzendt.

*2 De datum achter je naam is de uiterste datum waarop je de vorige foto ontvangt, de datum achter de naam van de volgende op de lijst is de datum dat jouw foto ingezonden moet zijn (liever iets eerder).

Fotoketting 2019-2020

We zijn dit seizoen voor het eerst gestart met een foto ketting, een concept dat inmiddels ook bij andere clubs wordt toegepast. Op 21 juli 2019 zijn we gestart met de eerste foto, die door de coördinator (Roy Goderie) naar een lid is verzonden. Vanwege het groeiend aantal leden werd er halverwege het seizoen een tweede fotoketting gestart, die synchroon met de eerste ketting loopt. Beide kettingen werden getoond op de Algemene Ledenvergadering van 7 juli 2020.